O nás

Od roku 1993…

Spoločnosť Trade service spol. s r.o vznikla v roku 1993.

Hlavnou činnosťou je dodávka a montáž technologického zabezpečenia budov od projektu cez realizáciu až po záručný a pozáručný servis.

Od roku 1996 zabezpečuje dovoz a distribúciu
klimatizačných jednotiek americkej nadnárodnej spoločnosti
FEDDERS so sídlom v New Jersey.

Základom spoločnosti je kvalita prevedenej práce, čo je výsledkom perfektnej pripravenosti pracovníkov z odborného hľadiska, oprávneniami na vykonávanie činnosti a samozrejme certifikátmi. Kvalitný tím pracovníkov s ľahkosťou zvláda zložité odborné montáže. Úzkou spoluprácou obchodných a technických pracovníkov sa zaručuje zákazníkovi najvhodnejšie technické riešenie s ohľadom na cenu. Špecializujeme sa na montáž klimatizačných jednotiek, chladiacich zariadení, vzduchotechnických a vykurovacích zariadení vhodných do bytov, kancelárií, reštaurácií a obchodných priestorov, odvlhčovacích zariadení do bazénových hál. Ako dôkaz slúžia referencie spoločnosti.

Dôležitou súčasťou spoločnosti je tím pracovníkov ktorí vykonávajú kvalitný záručný aj pozáručný servis.Tešíme sa na spoluprácu!


Ponuka služieb


Dôležitou súčasťou spoločnosti je tím pracovníkov, ktorí vykonávajú kvalitnú montáž, ako aj záručný aj pozáručný servis.


Klimatizácia

Spoločnosť TRADE service, spol. s r.o. je dodávateľom kompletnej klimatizácie pre Vaše priestory od projekčného návrhu, dodávky a odbornej montáže až po záručný a pozáručný servis.

Vzduchotechnika

Vzduchotechnické zariadenia (vzduchotechnika) slúžia na vetranie priestorov, v ktorých nie sú kladené vysoké nároky na kvalitu privádzaného vzduchu a ktoré nie je možné vetrať štandardným spôsobom /okná, dvere/.

Tepelné čerpadla

Tepelné čerpadlá sú zariadenia, ktoré dokážu získať teplo zo zdrojov ako sú vzduch, voda a pôda. . Spoločnosť TRADE service, spol. s r.o. je dodávateľom tepelných čerpadiel vzduch/voda, voda/voda a zem/voda.

Servis zariadení

Poskytujeme odborný záručný pozáručný a havarijný servis klimatizačných zariadení, zariadení na chladenie obytných priestorov, vzduchotechnických zariadení a tepelných čerpadiel.

Naši partneri: